Na kľúč

Chaty na kľúč

Príprava a výroba drevenej chaty na kľúč je náročná. S jungla. to však hravo zvládnete! Poskytneme vám kompletný servis stavby na kľúč s odborným poradenstvom.
Prezrite si našu širokú ponuku jednopodlažných a dvojpodlažných drevených zrubových chát. Na výber máme rôznu hrúbku zrubových profilov, ako aj možnosť inštalácie tepelnej izolácie  chatku tak prispôsobíme presne podľa vašich potrieb.
Prečítajte si viac o kategórii Chaty na kľúč.

Chaty na kľúč

Montované chaty na kľúč sú čoraz obľúbenejším typom rekreačných stavieb. Niet divu, veď kto by si nechcel uľahčiť život výberom z ponuky krásnych chát s množstvom doplnkových služieb k tomu? Zrubové chaty na kľúč od nás sú zárukou spoľahlivosti, kvality a skvelého dizajnu. V jungla. vám navyše poskytneme kompletný servis stavby chaty na kľúč s odborným poradenstvom. Prezrite si našu širokú ponuku s veľkým spektorm možností. Na výber máme jednopodlažné i dvojpodlažné drevené chaty na kľúč  s rôznou hrúbkou zrubových profilov, ako aj možnosť inštalácie tepelnej izolácie. Vyberte si tú svoju ešte dnes.

Základné pravidlá starostlivosti o drevostavbu

Napriek pomerne rozšíreným mýtom o krátkej životnosti drevostavieb možno už aj na Slovensku pomaly badať, že sa stavby z dreva vďaka odbornej osvete tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Ako to ale je so starostlivosťou o ne? Je to skutočne taká veda, ako zvyknú tvrdiť priaznivci murovanej klasiky? Poďme si to vysvetliť od základov. Tie, koniec-koncov, potrebuje i ten najmenší záhradný domček.

Vklad nehnuteľnosti do katastra? Nezamdlievajte! Máme pre vás 5 odpovedí na najčastejšie kladené otázky

Možno sa práve obzeráte po novej nehnuteľnosti, možno predávate svoju starú, aby ste si mohli zadovážiť vysnívaný drevodom. V oboch z týchto prípadov ste sa však s najväčšou pravdepodobnosťou stretli s povinnosťou vkladu do katastra. Netušíte, ktorá bije? Nijaký problém, na vaše otázky radi odpovieme v tomto článku.

Vyberáte, prepočítavate, lámete si hlavu... Ako však spoznať kvalitnú drevostavbu?

Drevostavby sa v posledných rokoch ukázali ako výhodná investícia pre páry, rodiny aj samotných staviteľov. Malý záhradný domček, ktorý je oproti tomu tehlovému skladný, je charakteristický aj pevnými základmi, priedušným materiálom, úsporou energie a inými vlastnosťami, ktoré vás môžu osloviť.

(Z)rub či líc? Návod, ako si vybrať ten správny typ drevodomu

Drevo je upokojujúce, voňavé, teplé, bezpečné… Niet divu, že ho ľudia s obľubou už po stáročia využívajú ako materiál na stavbu domov. Dnes máme na výber z množstva typov drevených stavieb, stačí sa len rozhodnúť. Ale ako? Po prečítaní nášho porovnania v tom pravdepodobne budete mať trocha jasnejšie.

Túžite po vlastnej chatke, no neviete si poradiť s úradmi? V tomto článku vám prezradíme, ako na to!

Dostali ste chuť oddychovať vo vlastnej útulnej chatke, no neviete či je možná malá stavba bez povolenia úradov? Nemusíte vešať hlavu. Poradíme vám, na čo si dať pozor, ako postupovať a aké všetky dokumenty je potrebné vybaviť na to, aby bola stavba v súlade so zákonmi. Vy si už následne naplno môžete vychutnať jarné lúče vo svojej novej oáze relaxu a pokoja.