Menu

Doprava a platba

Doprava

Dopravu zaisťujeme naším zmluvným dopravcom, ktorý disponuje autom s rukou. Cena dopravy sa odvíja od počtu kilometrov na miesto určenia.

Náš prepravca Vás kontaktuje pred dodaním (3 dni až týždeň vopred), aby upresnil dátum dodania. Prosíme uistite sa, že v čase dodania bude na mieste prítomná dospelá osoba. Pred dodaním je potrebné uhradiť doplatok za produkt. (V prípade, ak ste pri objednávke zvolili platbu plnej sumy, nemusíte si robiť starosti. Pred dodaním je potrebné uhradiť zostatok ceny za produkt, montáž a služby sa platia až po dokončení prác.) Pri platbe prevodom na účet sa uistite, že platba prebehla v poriadku a majte doklad o úhrade. V prípade, že nebudeme evidovať úhradu a Vy sa nepreukážete dokladom o zaplatení, nedôjde k odovzdaniu tovaru. Vyloženie tovaru je zahrnuté v cene prepravy. 


 

Platba

Platby prijímame buď bankovým prevodom na náš účet alebo v hotovosti.

Na vykonanie objednávky je potrebná záloha vo výške 50 % z ceny produktu.

Pri zadávaní objednávky si môžete vybrať medzi vyplatením zálohy vo výške 50 % z ceny produktu (nie z celkovej ceny, ktorá zahŕňa aj prípadné doplnkové služby) alebo zaplatením celkovej sumy produktu naraz. Vezmite prosím na vedomie, že 50 % zálohy je minimálna suma požadovaná na uskutočnenie Vašej objednávky. Záloha 55 % je potrebná na zadanie objednávky na vlastný produkt. 

V prípade väčších chát a drevomov sa financovanie môže líšiť. Financovanie je vopred dohodnuté a zahrnuté v zmluve o dielo.
 

Doplatenie zvyšku sumy produktu pred dodaním. 

Zostatok musí byť zaplatený pred dodaním (v deň expedície produktu Vás požiadame o vyplatenie zostatku).