Chaty a chatky

Chaty celoročné

Prezrite si našu širokú ponuku jednopodlažných a dvojpodlažných drevených zrubových chát. Vďaka tepelnej izolácii, vloženej medzi dva zrubové profily, je tento typ chát vhodný aj na celoročné bývanie.
Prečítajte si viac o kategórii Chaty celoročné.

V ponuke

Odporúčané
Najdrahšie
Najlacnejšie
Najväčšie
Najmenšie

Celoročné chaty

Prezrite si našu širokú ponuku, nájdete v nej jedno i dvojpodlažné celoročné drevené chaty, z ktorých si vyberie každý. Prečo chaty na celoročné bývanie? Vďaka tepelnej izolácii, vloženej medzi dva zrubové profily, sú totiž tieto celoročné chaty vhodné aj na plnohodnotné bývanie. To všetko pri dosiahnutí najvyššieho komfortu.

Vklad nehnuteľnosti do katastra? Nezamdlievajte! Máme pre vás 5 odpovedí na najčastejšie kladené otázky

Možno sa práve obzeráte po novej nehnuteľnosti, možno predávate svoju starú, aby ste si mohli zadovážiť vysnívaný drevodom. V oboch z týchto prípadov ste sa však s najväčšou pravdepodobnosťou stretli s povinnosťou vkladu do katastra. Netušíte, ktorá bije? Nijaký problém, na vaše otázky radi odpovieme v tomto článku.

Oživte svoju drevostavbu zelenou strechou a pomôžte tým klíme

Ochrana životného prostredia sa aj v rámci jednotlivých domácností dostáva v posledných rokoch do popredia. Pre udržateľnejší životný štýl sa rozhodli mnohí aj malými krokmi, ako sú zhasínanie svetla pri odchode z miestnosti, vypínanie vody pri umývaní zubov či separovanie odpadu. Skúste váš drevodom či drevenú chatu doplniť o zelenú strechu!

Vyberáte, prepočítavate, lámete si hlavu... Ako však spoznať kvalitnú drevostavbu?

Drevostavby sa v posledných rokoch ukázali ako výhodná investícia pre páry, rodiny aj samotných staviteľov. Malý záhradný domček, ktorý je oproti tomu tehlovému skladný, je charakteristický aj pevnými základmi, priedušným materiálom, úsporou energie a inými vlastnosťami, ktoré vás môžu osloviť.

(Z)rub či líc? Návod, ako si vybrať ten správny typ drevodomu

Drevo je upokojujúce, voňavé, teplé, bezpečné… Niet divu, že ho ľudia s obľubou už po stáročia využívajú ako materiál na stavbu domov. Dnes máme na výber z množstva typov drevených stavieb, stačí sa len rozhodnúť. Ale ako? Po prečítaní nášho porovnania v tom pravdepodobne budete mať trocha jasnejšie.

Túžite po vlastnej chatke, no neviete si poradiť s úradmi? V tomto článku vám prezradíme, ako na to!

Dostali ste chuť oddychovať vo vlastnej útulnej chatke, no neviete či je možná malá stavba bez povolenia úradov? Nemusíte vešať hlavu. Poradíme vám, na čo si dať pozor, ako postupovať a aké všetky dokumenty je potrebné vybaviť na to, aby bola stavba v súlade so zákonmi. Vy si už následne naplno môžete vychutnať jarné lúče vo svojej novej oáze relaxu a pokoja.