Chaty a chatky

Záhradné chatky

Útulné záhradné chatky z dreva ponúkame už od veľkosti 13,5 m2vďaka čomu sa ideálne hodia na každú záhradu alebo pozemok. Okrem uskladnenia náradia alebo záhradného nábytku môžu byť využité napríklad ako kancelária na „home office“, tvorivé štúdio, herňa pre vaše deti či ako útulné bývanie pre hostí  fantázii sa naozaj medze nekladú.

V ponuke

Odporúčané
Najdrahšie
Najlacnejšie
Najväčšie
Najmenšie
Neuveríte, no drevený záhradný domček sa dá využiť aj takto!

Bežne záhradný domček slúži na uskladnenie náradia, nábytku či bicyklov. Vedeli ste však, že dnes sa už ponúka aj mnoho iných možností? Pozrite sa na prehľad rozličných využití, ktorý sme si pre vás pripravili.

Oživte svoju drevostavbu zelenou strechou a pomôžte tým klíme

Ochrana životného prostredia sa aj v rámci jednotlivých domácností dostáva v posledných rokoch do popredia. Pre udržateľnejší životný štýl sa rozhodli mnohí aj malými krokmi, ako sú zhasínanie svetla pri odchode z miestnosti, vypínanie vody pri umývaní zubov či separovanie odpadu. Skúste váš drevodom či drevenú chatu doplniť o zelenú strechu!

Vyberáte, prepočítavate, lámete si hlavu... Ako však spoznať kvalitnú drevostavbu?

Drevostavby sa v posledných rokoch ukázali ako výhodná investícia pre páry, rodiny aj samotných staviteľov. Malý záhradný domček, ktorý je oproti tomu tehlovému skladný, je charakteristický aj pevnými základmi, priedušným materiálom, úsporou energie a inými vlastnosťami, ktoré vás môžu osloviť.

Ako si vybrať záhradný domček presne podľa vašich potrieb

Teplejšie mesiace pre mnohých milovníkov záhrad znamenajú začínajúce sa práce, spojené s okopávaním, sadením či kosením trávy. V tomto článku vám poradíme, ako si pomocou kúpy „obyčajného“ dreveného domčeka môžete uschovať náradie a vytvoriť tak úplne nové miesto na záhrade, napríklad práve pre vaše rastlinky.

Túžite po vlastnej chatke, no neviete si poradiť s úradmi? V tomto článku vám prezradíme, ako na to!

Dostali ste chuť oddychovať vo vlastnej útulnej chatke, no neviete či je možná malá stavba bez povolenia úradov? Nemusíte vešať hlavu. Poradíme vám, na čo si dať pozor, ako postupovať a aké všetky dokumenty je potrebné vybaviť na to, aby bola stavba v súlade so zákonmi. Vy si už následne naplno môžete vychutnať jarné lúče vo svojej novej oáze relaxu a pokoja.