Ako pracujeme

V prvom rade poctivo, s láskou k drevu. Rovnako nám však záleží i na vašich potrebách a predstavách, preto veľkú časť procesu vzniku drevostavby ovplyvňujete práve vy.

Začína to prvým prejdením našich stránok, niekedy aj hodinami čítania a prezerania, porovnávania a rozhodovania sa. Máte čas, my vieme, že i ten najmenší záhradný domček môže byť pre niekoho veľká vec.

Vybrali ste si svoj typ? Skvelé! Teraz si stavbu môžete prispôsobiť. Farba krytiny, typ stien,spôsob zhotovenia, montáž či bez… o všetkom môžete rozhodnúť vy. Záleží len na type stavby a vašich preferenciách.

Keď ste presvedčený, že ste našli to pravé pre svoju záhradu či pozemok, vyklikajte objednávku. Vyplnením údajov a výberom spôsobu platby vaša časť práce končí, pokojne si vyložte nohy, my už sa o to postaráme.

Hneď ako prijmeme vašu objednávku, začíname sa jej venovať. Znamená to, že zhromaždíme všetky špecifické požiadavky a začíname s výrobou. Kvalitné severské drevo a precízny severský prístup. Žiadne načierno vyrúbané drevo, ani poľská výroba , my volíme fér a zodpovedný prístup. Vyrábame v Estónsku a drevo získavame z overených zdrojov. Certifikácia FSC je toho dôkazom.

Hneď ako je výroba dokončená, voňavý materiál privážame na Slovensko. Po dodaní do našich skladov chystáme všetko potrebné pre dovoz priamo na váš pozemok. V prípade potreby sa postaráme aj o vybavenie stavebného povolenia či základovej dosky a odbornej montáže. Chápeme, že nie každý je odborníkom na drevo. My áno, preto sa o to radi postaráme. Vy si tak bez starostí môžete rovno vychutnať relax v altánku či víkend na chate.